Öppettider

Måndag – Fredag 10-18
Lördag 10-14
Söndag Stängt

 

På vår kalender på Bokadirekt kan ni även se våra tider
vi har tidigare/senare än ordinarie öppettider.

Alla frågor behöver svar!

    Vi som jobbar här

    Miia Certifierad Lärare/Terapeut

    miia@basicbeauty.se

    Amanda Certifierad Nagelterapeut

    amanda@basicbeauty.se

    Smilla Frisör Elev

    smilla@basicbeauty.se

    Julia. D Certifierad Hudterapeut

    julia.d@basicbeauty.se

    Nicki Certifierad Hudterapeut

    nicki@basicbeauty.se

    Selma Frisör

    selma@basicbeauty.se

    Senija Certifierad Hudterapeut

    Senija@basicbeauty.se

    Lisa Certifierad Hudterapeut

    lisa@basicbeauty.se