Öppettider

Måndag – Fredag 10-18
Lördag 10-14
Söndag Stängt

 

På vår kalender på Bokadirekt kan ni även se våra tider
vi har tidigare/senare än ordinarie öppettider.

Alla frågor behöver svar!

    Vi som jobbar här

    Miia Certifierad Lärare/Terapeut

    miia@basicbeauty.se

    046-272 60 60

    Emelie Certifierad Hudterapeut

    emelie@basicbeauty.se

    046-272 60 60

    Amanda Certifierad Nagelterapeut

    amanda@basicbeauty.se

    046-272 60 60

    Selma Frisör

    selma@basicbeauty.se

    046-272 60 60

    Julia. D Certifierad Hudterapeut

    julia.d@basicbeauty.se

    046-272 60 60

    Nicki Certifierad Hudterapeut

    nicki@basicbeauty.se

    046-272 60 60

    Alexander Legitimerad Spec.SSK

    alexander@basicbeauty.se

    0704-57 31 98

    Julia Certifierad Nagelterapeut

    julia@basicbeauty.se

    046-272 60 60

    Lisa Certifierad Hudterapeut

    lisa@basicbeauty.se

    046-272 60 60