VI ÄR PROFFS!

På Basic Beauty behandlas du endast av utbildad och certifierad personal som alltid håller sig uppdaterade inom sitt område för att kunna erbjuda moderna och bästa möjliga behandlingar.

Med flera års kunskap och olika utbildningar i bagaget har Basic Beauty det bästa av allt samlat i ett.

Hos oss är kundbemötande a och o, och vi garanterar alltid att du som kund lämnar oss med ett gott bemötande och ett stort leende.

Vi har även utbildningar inom spraytan, sockervax och klassisk vaxning! 

Välkommen in till oss på Basic Beauty!

bild-om-oss-basic-beauty

Vi som jobbar på Basic Beauty

Miia Certifierad Lärare/Terapeut

miia@basicbeauty.se

Nicki Certifierad Hudterapeut

nicki@basicbeauty.se

Lisa Certifierad Hudterapeut

lisa@basicbeauty.se

Julia. D Certifierad Hudterapeut

julia.d@basicbeauty.se

Selma Frisör

selma@basicbeauty.se

Julia.M Certifierad Nagelterapeut

julia.m@basicbeauty.se

Amanda Certifierad Nagelterapeut

amanda@basicbeauty.se

Smilla Frisörelev

smilla@basicbeauty.se

Senija Certifierad Hudterapeut

senija@basicbeauty.se