VI ÄR PROFFS!

På Basic Beauty behandlas du endast av utbildad och certifierad personal som alltid håller sig uppdaterade inom sitt område för att kunna erbjuda moderna och bästa möjliga behandlingar.

Med flera års kunskap och olika utbildningar i bagaget har Basic Beauty det bästa av allt samlat i ett.

Hos oss är kundbemötande a och o, och vi garanterar alltid att du som kund lämnar oss med ett gott bemötande och ett stort leende.

Vi har även utbildningar inom spraytan, sockervax och klassisk vaxning! 

Välkommen in till oss på Basic Beauty!

bild-om-oss-basic-beauty

Vi som jobbar på Basic Beauty

Miia Certifierad Lärare/Terapeut

miia@basicbeauty.se

046-272 60 60

Nicki Certifierad Hudterapeut

nicki@basicbeauty.se

046-272 60 60

Emelie Certifierad Hudterapeut

emelie@basicbeauty.se

046-272 60 60

Julia. D Certifierad Hudterapeut

julia.d@basicbeauty.se

046-272 60 60

Alexander Legitimerad Spec.SSK

alexander@basicbeauty.se

0704-57 31 98

Julia Certifierad Nagelterapeut

julia@basicbeauty.se

046-272 60 60

Amanda Certifierad Nagelterapeut

amanda@basicbeauty.se

046-272 60 60

Lisa Certifierad Hudterapeut

lisa@basicbeauty.se

046-272 60 60

Selma Frisör

selma@basicbeauty.se

046-272 60 60